od 15 lat pokazujemy jak oszczędzać na lotach ustaw powiadomienie
Wizz Air poleci z Abu Zabi na Malediwy!
admin
21.07.2022 - 12:32

Trwa śmiała ekspansja Wizz Aira z bazy w Abu Zabi. Tym razem bardzo ekscytujący kierunek - Malediwy! Od 4 października uruchomione zostanie bezpośrednie połączenie, które będzie obsługiwane 4 razy w tygodniu (wtorki, czwartki, soboty i niedziele) na lotnisko w stolicy kraju - Male. 

Nas zdecydowanie najbardziej interesują ceny i możliwości lotów przesiadkowych z Polski. W tej chwili bilety dostępne są od 678 AED czyli około 863 zł. W przypadku członkostwa w Wizz Discount Club, cena ta wyniesie około 761 zł. 

Przy złapaniu tanich dolotów z Polski Wizz Airem do Abu Zabi (połączenie z Krakowa i Katowic), możemy złożyć podróż na Malediwy nawet za mniej niż 1500 zł. Warto jednak zaznaczyć, że dodatkowym bonusem jest w tym przypadku możliwość zorganizowania dowolnie długiego stopovera w Zjednoczonych Emiratach Arabskich i zaplanowania zwiedzania np. Dubaju i Abu Zabi.  

Szukasz tanich lotów? Podaj nam skąd i dokąd (mogą być miasta, kraje, a nawet regiony świata) przedział dat, maksymalny budżet, a my zajmiemy się resztą. Żadnego spamu, wyłącznie interesujące Cię oferty. Najbardziej elastyczny i skuteczny alarm cenowy dostępny w sieci. ustaw powiadomienie