od 15 lat pokazujemy jak oszczędzać na lotach ustaw powiadomienie
 

DOBRE!
Mediolan ✈ Buenos Aires  1177
2118 zł sprawdź
nasz komentarz

W końcu taniej do Argentyny! Bilety linii LATAM z Mediolanu do Buenos Aires dostępne są za bardzo dobre 2118 zł. Loty z jedną przesiadką w Sao Paulo, lub z dwiema (Sao Paulo + Santiago).

Jako lotnisko docelowe wearto ustawić "Buenos Aires (wszystkie lotniska)" - wówczas dostępne będą korzystniejsze połączenia z wykorzystaniem drugiego lotniska w stolicy Argentyny (Jorge Newbery).

Admin, Loter.pl
atrakcyjność ceny
nasza ocena: DOBRE! -

Dobra cena. Jeżeli czekasz na właściwą ofertę na tej trasie, to jest zdecydowanie dobry moment do zakupu. Mało prawdopodobne, że wkrótce pojawi się lepsza oferta na tej trasie.

Oceń jak ta oferta wygląda na tle innych ofert do Buenos Aires z przeszłości na profilu miasta.
bagaż w liniach LATAM
Przedmiot osobisty np. torebka, laptop, teczka itp. o rozmiarze do 45 x 35 x 20 cm (musi się zmieścić pod siedzeniem) - bezpłatnie
Bagaż podręczny o wymiarach do 55 x 35 x 25 cm o wadze do 10 kg - bezpłatnie
Dodatkowa sztuka bagażu nadawanego o wadze do 23 kg - 30-70 USD w jedną stronę (przy zakupie do 48h przed wylotem)
Link do oficjalnej informacji dotyczącej bagażu na stronie linii
Uwaga: przedstawione wyżej informacje zamieściliśmy na podstawie ogólnych danych ze strony przewoźnika. Przed dokonaniem zakupu biletu należy jeszcze zweryfikować ich ważność dla tej dokładnie trasy w tej taryfie. Pełne informacje podawane są podczas procesu zakupu biletu na stronie przewoźnika lub agenta biletowego.
Ubezpiecz podróż
Porównaj ceny 136 ubezpieczeń turystycznych w jednym kalkulatorze. Ceny już od 2,29 zł / dzień.
przejdź do kalkulatora

dlaczego linkujemy do zagranicznych wersji Skyscannera?

linki afiliacyjne, czyli na czym zarabiamy?

jak długo oferty są aktualne?
Powodem są często wyraźnie niższe ceny na zagranicznych wersjach Skyscannera w porównaniu do polskiej. Rożnice te wynikają m.in. z oferowania niższej ceny bazowej, przez co w trakcie rezerwacji oferowanych jest dużo dodatkowo płatnych usług takich jak ubezpieczenia, najem aut itp. Rezerwację w obcym języku ułatwia funkcja tłumaczenia w przeglądarce. Wszystkie treści na Loter.pl udostępniamy nieodpłatnie. Niektóre linki znajdujące się na stronie to linki afiliacyjne. Klikając w nie zapoznasz się ze szczegółami promowanych przez nas ofert, a przy okazji wesprzesz prace naszej redakcji. Podane informacje są aktualne na moment publikacji. Z upływem czasu miejsca w najtańszych taryfach mogą być wykupywane lub promocja po prostu się kończy. Szybkość reakcji jest często kluczowa jesli chodzi o możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty.
Szukasz tanich lotów? Podaj nam skąd i dokąd (mogą być miasta, kraje, a nawet regiony świata) przedział dat, maksymalny budżet, a my zajmiemy się resztą. Żadnego spamu, wyłącznie interesujące Cię oferty. Najbardziej elastyczny i skuteczny alarm cenowy dostępny w sieci. ustaw powiadomienie
o północnej Argentynie piszą:
1172
  ✈ Foz do Iguacu   ✈ Iguazu   ✈ Puerto Iguazu
1177
  ✈ Foz do Iguacu   ✈ Iguazu   ✈ Puerto Iguazu
1177
  ✈ Ciudad del Este   ✈ Foz do Iguacu   ✈ Iguazu   ✈ Posadas   ✈ Puerto Iguazu
1177
✈ Puerto Iguazu  ✈ Ciudad del Este   ✈ Foz do Iguacu   ✈ Iguazu
o Argentynie piszą:
1177
  ✈ Foz do Iguacu   ✈ Iguazu   ✈ Puerto Iguazu
1177
  ✈ Ciudad del Este   ✈ Foz do Iguacu   ✈ Iguazu   ✈ Posadas   ✈ Puerto Iguazu

dlaczego linkujemy do zagranicznych wersji Skyscannera?
Powodem są często wyraźnie niższe ceny na zagranicznych wersjach Skyscannera w porównaniu do polskiej. Rożnice te wynikają m.in. z oferowania niższej ceny bazowej, przez co w trakcie rezerwacji oferowanych jest dużo dodatkowo płatnych usług takich jak ubezpieczenia, najem aut itp. Rezerwację w obcym języku ułatwia funkcja tłumaczenia strony w przeglądarce.

linki afiliacyjne, czyli na czym zarabiamy?
Wszystkie treści na Loter.pl udostępniamy nieodpłatnie. Niektóre linki znajdujące się na stronie to linki afiliacyjne. Klikając w nie zapoznasz się ze szczegółami promowanych przez nas ofert, a przy okazji wesprzesz prace naszej redakcji.

jak długo oferty są aktualne?
Podane informacje są aktualne na moment publikacji. Z upływem czasu miejsca w najtańszych taryfach mogą być wykupywane lub promocja po prostu się kończy. Szybkość reakcji jest często kluczowa jesli chodzi o możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty.