od 15 lat pokazujemy jak oszczędzać na lotach ustaw powiadomienie
Z Włoch do Peru za 1594 zł
admin
23.06.2022 - 12:05

KLM / Air France zaoferowały świetne ceny z trzech włoskich miast (Mediolanu, Rzymu i Turynu) do stolicy Peru - Limy. Znaleźliśmy kilka terminów na przełomie listopada i grudnia. Przy zakupie przez norweską wersję Skyscannera otrzymamy cenę poniżej 1600 zł, co jest dość rzadko spotykaną promocją z europejskich lotnisk. 

Dużą zaletą tej oferty jest bardzo wygodny rozkład lotów przez Amsterdam lub Paryż. Bez problemu znajdziemy opcję lotów z krótkimi (1-5 h) przesiadkami bez konieczności nocowania w mieście transferowym. Tym samym, podróż w jedną stronę zakmniemy w 15-19 godz. - co jest bardzo dobrym wynikiem na trasie z Europy do Limy. 

Przełom listopada i grudnia to nie jest "wysoki sezon" jesli chodzi o Peru. Nie jest to również najbardziej deszczowy okres (styczeń-luty). Można więc liczyć na dość umiarkowane temperatury, umiarkowane opady, mniejszą liczbę turystów oraz niższe ceny noclegów czy lokalnych przelotów w porównaniu z najpopularniejszym okresem na wizytę z Peru (maj - październik).

Rzym i Mediolan są bardzo dobrze skomunikowane z Polską jeśli chodzi o tani dolot. Loty w niskich cenach z niemal wszystkich polskich lotnisk oferują Wizz Air, Ryanair oraz LOT. Do Turynu jest mniej opcji dolotu z Polski (tylko Wizz Air z Warszawy oraz Ryanair z Krakowa i Wrocławia).

Szukasz tanich lotów? Podaj nam skąd i dokąd (mogą być miasta, kraje, a nawet regiony świata) przedział dat, maksymalny budżet, a my zajmiemy się resztą. Żadnego spamu, wyłącznie interesujące Cię oferty. Najbardziej elastyczny i skuteczny alarm cenowy dostępny w sieci. ustaw powiadomienie