od 15 lat pokazujemy jak oszczędzać na lotach ustaw powiadomienie
 

HIT!
Warszawa ✈ Manila  1164
2701 zł sprawdź
+
nasz komentarz

W końcu taniej z Polski na Filipiny z dużym (23 kg) bagażem w cenie! Hitowa oferta China Southern przez Amsterdam i Kanton (dość krótkie przesiadki). Dużo terminów w maju i czerwcu. Przykładowe poniżej. W podobnej cenie opcje z Air China, ale z długą (kilkunastogodzinną) dzienną przesiadką w Pekinie (terminy czerwcowe poniżej).

Należy mieć na uwadze, że im późniejszy termin, tym wilgotniejsza pogoda na Filipinach (najwięcej pada w lipcu, sierpniu i wrześniu). 

Admin, Loter.pl
atrakcyjność ceny
nasza ocena: HIT! -

Rewelacyjna cena! Kupuj póki jest dostępne. Może to być błąd taryfowy. Lepsza cena na tej trasie w najbliższych miesiącach jest bardzo mało prawdopodobna.

Oceń jak ta oferta wygląda na tle innych ofert do Manili z przeszłości na profilu miasta.
bagaż w liniach China Southern
Przedmiot osobisty np. płaszcz, parasol, ksiązka - bezpłatnie
Bagaż podręczny o sumie trzech wymiarów nieprzekraczającej 115 cm i o wadze do 5 kg - bezpłatnie
Bagaż nadawany 1 sztuka o wadze do 23 kg i o wymiarach nieprzekraczających w sumie 158 cm - bezpłatnie
Dodatkowa sztuka bagażu nadawanego o wadze do 23 kg - 225 USD w jedną stronę
Link do oficjalnej informacji dotyczącej bagażu na stronie linii
Uwaga: przedstawione wyżej informacje zamieściliśmy na podstawie ogólnych danych ze strony przewoźnika. Przed dokonaniem zakupu biletu należy jeszcze zweryfikować ich ważność dla tej dokładnie trasy w tej taryfie. Pełne informacje podawane są podczas procesu zakupu biletu na stronie przewoźnika lub agenta biletowego.
Ubezpiecz podróż
Porównaj ceny 136 ubezpieczeń turystycznych w jednym kalkulatorze. Ceny już od 2,29 zł / dzień.
przejdź do kalkulatora

dlaczego linkujemy do zagranicznych wersji Skyscannera?

linki afiliacyjne, czyli na czym zarabiamy?

jak długo oferty są aktualne?
Powodem są często wyraźnie niższe ceny na zagranicznych wersjach Skyscannera w porównaniu do polskiej. Rożnice te wynikają m.in. z oferowania niższej ceny bazowej, przez co w trakcie rezerwacji oferowanych jest dużo dodatkowo płatnych usług takich jak ubezpieczenia, najem aut itp. Rezerwację w obcym języku ułatwia funkcja tłumaczenia w przeglądarce. Wszystkie treści na Loter.pl udostępniamy nieodpłatnie. Niektóre linki znajdujące się na stronie to linki afiliacyjne. Klikając w nie zapoznasz się ze szczegółami promowanych przez nas ofert, a przy okazji wesprzesz prace naszej redakcji. Podane informacje są aktualne na moment publikacji. Z upływem czasu miejsca w najtańszych taryfach mogą być wykupywane lub promocja po prostu się kończy. Szybkość reakcji jest często kluczowa jesli chodzi o możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty.
Szukasz tanich lotów? Podaj nam skąd i dokąd (mogą być miasta, kraje, a nawet regiony świata) przedział dat, maksymalny budżet, a my zajmiemy się resztą. Żadnego spamu, wyłącznie interesujące Cię oferty. Najbardziej elastyczny i skuteczny alarm cenowy dostępny w sieci. ustaw powiadomienie
o Filipinach piszą:

komentarze

Anonim (niezweryfikowany), sob., 06/03/2023 - 05:00
komentarz
555
Anonim (niezweryfikowany), wt., 09/12/2023 - 11:46
komentarz
Kiedy powstaje masa upadłości?
I think the admin of this site is truly working hard for his
website, since here every stuff is quality based stuff.
Jak osoba fizyczna może ogłosić upadłość?
Anonim (niezweryfikowany)
12.09.2023 11:46:35
Kiedy powstaje masa upadłości?
I think the admin of this site is truly working hard for his
website, since here every stuff is quality based stuff.
Jak osoba fizyczna może ogłosić upadłość?
Anonim (niezweryfikowany)
3.06.2023 05:00:17
555

dlaczego linkujemy do zagranicznych wersji Skyscannera?
Powodem są często wyraźnie niższe ceny na zagranicznych wersjach Skyscannera w porównaniu do polskiej. Rożnice te wynikają m.in. z oferowania niższej ceny bazowej, przez co w trakcie rezerwacji oferowanych jest dużo dodatkowo płatnych usług takich jak ubezpieczenia, najem aut itp. Rezerwację w obcym języku ułatwia funkcja tłumaczenia strony w przeglądarce.

linki afiliacyjne, czyli na czym zarabiamy?
Wszystkie treści na Loter.pl udostępniamy nieodpłatnie. Niektóre linki znajdujące się na stronie to linki afiliacyjne. Klikając w nie zapoznasz się ze szczegółami promowanych przez nas ofert, a przy okazji wesprzesz prace naszej redakcji.

jak długo oferty są aktualne?
Podane informacje są aktualne na moment publikacji. Z upływem czasu miejsca w najtańszych taryfach mogą być wykupywane lub promocja po prostu się kończy. Szybkość reakcji jest często kluczowa jesli chodzi o możliwość skorzystania z atrakcyjnej oferty.