Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Ryanair: trzy nowe trasy z Polski do Bułgarii

Irlandzki przewoźnik dziś ogłosił trzy zupełnie nowe trasy. Z Warszawy Modlin, Krakowa (2 razy tygodniowo) i Rzeszowa (jeden raz w tygodniu) polecimy do Burgas. 

Rejsy rozpoczną się pod koniec marca przyszłego roku. Bilety w systemie rezerwacyjnym przewoźnika pojawią się jutro. Burgas to absolutna nowość w siatce Ryanaira. Swoją drogą, linia będzie musiała się bardzo postarać, czytaj: znacząco obniżyć ceny, aby ponownie odzyskać zaufanie swoich klientów po decyzji o anulacji dwóch tysięcy lotów. 

 

Zdjęcie: By Adrian Pingstone - Own work, Public Domain, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=3118271

Comments

Obrazek użytkownika Marecky!
Prośba o doprecyzowanie, kiedy będzie jutro - bo to informacja z wczoraj (19.09.17) a dzisiaj system rezerwacyjny Ryanaira nic nie wie na okoliczność :(
Obrazek użytkownika Marcin Mandel
Małe przesunięcie: bilety na ww. trasach pojawiły się dziś (22.09).
Obrazek użytkownika Marecky
Burgas pojawia się i... znika. Wg stanu na 22.09 RYANAIR nie ma w przyszłym rozkładzie lotów do lub z Burgas (choć sam wczoraj widziałem!). Ciekawa sprawa
Obrazek użytkownika Marecky
powyższy post - jak się okazuje - dotyczy chrome, na innej przeglądarce (ff) j Burgas jest. Czyżbym miał jakieś specjalne "ryanowskie" ciasteczka, które się zbiesiły?
Obrazek użytkownika Marcin Mandel
Możliwe ;) Nie zmienia to faktu, że na dobre ceny trzeba będzie jeszcze poczekać ;)

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.