Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Pomysł na podróż: Rovaniemi z Gdańska za 99 PLN

Północne koło podbiegunowe w super niskej cenie. Podróż z Gdańska do Rovaniemi za 99 PLN w obie strony. Przeloty do Turku na pokładzie linii Wizz Air. Przejazd na trasie Turku - Helsinki - Rovaniemi autokarami OnniBus. Poniżej przykładowy plan podróży. Skorzystaj ze świetnej promocji i kup przewodnik w Sklepie Lonely Planet

 

Bilety do kupienia na wizzair.com oraz onnibus.com.

 

 

 

Comments

Obrazek użytkownika gość
Jakie są szanse zobaczenia zorzy w Rovaniemi?
Obrazek użytkownika gość
Nie koniecznie, ale Santa Klaus Village jak najbardziej:)) , Polecam, bo super miejsce jest...
Obrazek użytkownika gość
na stronie OnniBusa niestety nie można kupić biletów z Helsinek do Rovaniemi.. Próbowaliśmy chyba wszystkie dostępne terminy w styczniu i po kliknięciu "szukaj" nie znajduje nawet jednego połączenia.Bilety z Turku są dostępne bez problemu.
Obrazek użytkownika IgorW_2
To dziwne. Jak widać na górze mi udało się je znaleźć bez żadnych problemów.
Obrazek użytkownika gość
No dziwne...ale teraz nie wyszukuje żadnego połączenia,sam sprawdź
Obrazek użytkownika gość
niestety mi się nie udało znaleźć.
Obrazek użytkownika liczyrzepa
Będziemy mieć 1 miejsce w wynajętym samochodzie na trasie Turku-Rovaniemi-Turku. Wyjazd z Turku po przylocie W6 - 12.01, powrót do Turku 17.01 na lot w6. Info na priva.

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.