Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Casablanca

średnia ocena lotniska:

8
średnia: 8 (głosów: 4)

artykuły o lotnisku

02/14/2014 - 12:16

Kolejny pomysł na podróż z Katowic przez Mediolan. Tym razem po odwiedzinach w największym mieście północnych Włoch...

komentarze: 0
01/03/2014 - 19:05

Korzystając z aktualnej promocji linii easyJet możemy złożyć tanią podróż do Maroka. Zwykle piszemy o kombinowanych...

komentarze: 15
12/09/2010 - 15:08

...

komentarze: 3

oceń lotnisko i przyznaj gwiazdki

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

oceny i opinie o lotnisku

Obrazek użytkownika janek
Wyczytałem że na terminalu odlotów Terminal Nr2 , znajduje się hotel turystyczny. Parę metrów od portu jest hotel Atlas Airport 3 gwiazdki.W kwietniu 2011 -sprawdzę.

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika gość
Duże lotnisko, z pięknymi obrazami w stylu marokańskim. Ciekawe przez to, że jest to jedno z głównych lotnisk przesiadkowych w Afryce i bardzo dużo tam Afrykańczyków w ich narodowych strojach. Bezpośrednie i tanie połączenie kolejowe z Casablancą. Niestety we wszystkich 3 bankomatach, które znalazłem na lotnisku, nie dało się wypłacić pieniędzy Visą Electron i musiałem skorzystać z karty kredytowej o wyższej prowizji.

Moja ocena lotniska:: 

8
Obrazek użytkownika janek
Ładne , czytelne, dobrze zorganizowane lotnisko.Wielo poziomowe.Z parteru przy hali przylotów stacja kolejowa z której odchodzą pociągi w każdym kierunku.W niektórych miejscach można palić papierosy.Terminal odlotów bardzo nowoczesny i czytelny ze specjalnym miejscem do palenia z wyciągiem dymu. Hale odpraw są bez przerwy sprzątane.Można wynająć wózek elektryczny z kierowcą.

Moja ocena lotniska:: 

0