Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty z Krakowa do Izraela. Ejlat za 158 PLN

Rekord cenowy na nowo otwartej trasie z Krakowa do Izraela. Za przeloty do Ejlatu (Ovda) zapłacimy rewelacyjne 158 PLN w obie strony! Ejlat jest popularnym izraelskim kurortem wypoczynkowym położonym wśród wysokich gór Negewu nad Morzem Czerwonym. Istnieją tu dogodne warunki do uprawiania sportów wodnych i nurkowania.

 

Bardzo dobrze oceniany *** Sunset Motel Eilat zarezerwujecie za 106 PLN/os./doba.

 

 

Bilety kupicie na ryanair.com:

 

 

*** Sunset Motel Eilat zarezerwujecie za 106 PLN/os./doba:

 

Comments

Obrazek użytkownika gość
Dobre miejsce do podróży do Petry w Jordanii, choć irytujące są opłaty za przekraczanie granicy, a hotele w Eljacie są bardzo drogie w stosunku do standardu jaki oferują. Nawet ostatnia wojna i spadek liczby turystów nie spowodował spadku cen.
Obrazek użytkownika gość
Ile $$ te opłaty żeby wbić się do Jordanii??
Obrazek użytkownika gość
Lotnisko jest beznadziejnie położone a w sobotę dojazd do Eljatu jest bardzo drogi
Obrazek użytkownika gość
no i ISIS
Obrazek użytkownika gość
Gdzie, w Izraelu?
Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Szkoda że połączenie rusza dopiero w listopadzie, bym skorzystał przynajmniej w jedną stronę. Na pazdziernik za 4 loty na trasie: Warszawa - Tel Aviv - Bukareszt - Bolonia - Katowice zapłaciłem około 137 euro, w tym 3x dopłata za duży bagaż podręczny w WizzAir.

Post new comment