Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty do Nowego Jorku z Krakowa za 1259 PLN

Super tanie przeloty do Nowego Jorku z Polski. Bilety z Krakowa do kupienia już za 1259 PLN w obie strony.

Przeloty na pokładzie niskokosztowej linii lotniczej Norwegian z przesiadką w stolicy Norwegii-Oslo. Podróż z bagażem podręcznym.

loty
Kraków - Nowy Jork JFK  1259 PLN
sprawdź
HOTEL
Hotele i hostele w Nowym Jorku (23.02-12.03) z kilkuset portali w jednym miejscu
auto
Samochód na lotnisku w Nowym Jorku (23.02-12.03) od 134 PLN za dobę

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika małpkamiki
Bądźcie czujni i ostrożni, gdyż nawet najbardziej oczekiwany i wymarzony lot może zostać opóźniony lub odwołany. Poza zrujnowanymi wakacjami równie bolesny jest fakt, iż nie otrzymamy odszkodowania ani rekompensaty. Warto być przygotowanym na sytuacje i wiedzieć do kogo zgłosić się w najgorszym przypadku. Dzięki https://aircashback.com/ uzyskałam rekompensatę za odwołany lot do NY : oni zajęli się całą papierkową robotą, zaś z kwoty za odszkodowanie pobrali jedyne 25 % !

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.