Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: domain. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_alias. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_blocks. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_conf. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_content. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_nav. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_settings. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Tadżykistan z Moskwy za 1066 PLN! Z Polski nawet za niecałe 1500 PLN!

Tym razem bardzo egzotycznie! Znaleźliśmy bardzo ciekawą ofertę linii Rossiya z Moskwy do Duszanbe - stolicy Tadżykistanu. Za bilety w obie strony zapłacimy 1066 PLN! Loty są z przesiadką w St. Petersburgu. Z Polski do Moskwy zwykle najtaniej można dostać się korzystając z promocji LOTu. W Szalonych Środach bilety w obie strony z Warszawy kosztują w granicach 350-400 PLN. Warto skorzystać z okazji i zwiedzić stolicę Rosji.


Bilety z Moskwy do Duszanbe można kupić na stronie przewoźnika: 
www.rossiya-airlines.comW tej samej cenie 1066 PLN jest możliwość wylotu również z innych moskiewskich lotnisk: Szeremietiewo i Wnukowo.

Dużo terminów od października do maja. Również z weekendem majowym! (patrz screen-shot powyżej).

Należy pamiętać o doliczeniu do kosztów podróży kosztu wizy rosyjskiej i tadżyckiej.

Na loterowym profilu linii Rossiya nie ma jeszcze żadnych ocen pasażerów. Jeżeli ktoś z Was korzystał z usług tego przewoźnika prosimy o kilka słów komentarza, lub ocenę gwiazdkową tutaj.

Comments

Obrazek użytkownika fiddler
Trochę z boku tematu, ale widzę, że jedna z tras realizowana An148.. Leciał ktoś takim samolotem i jest w stanie opisać wrażenia? Pytam bo w życiu niczym innym niż Boeing lub AirBus nie leciałem:)
Obrazek użytkownika admin_2
Właśnie, też dołączam się do pytania.
Obrazek użytkownika gość
Latałem kilka razy z linią Rossiya. Wygląda na to, że prędzej, czy później stanie się linią podległą Aeroflotu. Latałem na trasie LED-TJM, BAX-LED, LED-SXF, DME-LED i ROV-LED. Obsługa i katering na dobrym poziomie. Samoloty nowe, siedzenia wygodne z szerszym rozstawem, jak w powszechnie znanych liniach europejskich. Latałem także dwukrotnie na samolocie Antonov AN 148. Podobny do Avro RJ (BAe 146), ale bardziej przestronny z większą miejsca na bagaż podręczny.
Obrazek użytkownika gość
Rossiya - jest juz czescia aeroflotu tak samo jak Valdavia z wladywostoku i Orenburg Avia. Latalem SVO-LED. AN 148 maly schludny ale przestrony. Przy clymk monforcie lekko podbny do slynnego TU-134 ;)
Obrazek użytkownika MAKTRAVEL
A z Petera byłoby jeszcze taniej, czy drożej?
Obrazek użytkownika MAKTRAVEL
Do Moskwy ciężko kupić bilety w promocji. Do Petera się zdarzają, a do Tallina a w miarę często, szkoda że to tak śmiesznie działa, ale fajnie wiedzieć, może kiedyś skorzystam ...
Obrazek użytkownika gość
Nie wiem czy nie lepiej poczekać na promocję air baltic bo ta liniua lubi zmieniać dni i potem może być problem z wizami i dolotem
Obrazek użytkownika admin_2
lecialem killa razy LOTem i nigdy moe mialem zadnej zmiany daty/godziny. Lecialem raz Air Baltic i mialem odwolany lot i przesuniecie o jeden dzien
Obrazek użytkownika gość
A ja latałem też lotem i z 6 razy mi zmienili i to dzeiń wcześniej lub później-a ulubione ich kierunki zmian to USA i Kanada-jak kupowałem w first minute to prawie zawsze cos zmieniali dlatego z ewentualnymi dolotami się nie spieszyłem-takze admin miał szczęście bo niestety mi się coś za często to lotem zdarzało
Obrazek użytkownika admin_2
Jak widzisz nie ma reguły i ja bym raczej nie bał się zmiany terminu bo to może zdarzyć się w każdej linii. Air Baltic myślę że ma podobny poziom skasowanych lotów jak LOT.
Obrazek użytkownika gość
Jestem pewien, że chce tam polecieć na ok.3 tygodnie- miesiąc i poszukuje osoby chętnej. Termin przyszły rok, obojętniej jaka data.
Obrazek użytkownika Majk101
Przez seat24.de jest taniej. Dokładnie w tych datach lot kosztuje 252,38 euro.
Obrazek użytkownika admin_2
a wliczyles oplate transakcyjna?
Obrazek użytkownika Majk101
Tak, ale nie będę tego już polecał, bo sprawdzając czy polcizyłem opłatę transakcyjną to się okazało, że nie można zapłacić polską kartą :(
Obrazek użytkownika gość
Wiza do Tadzikistanu mozna dostac w placowkach w Berlinie i Minsku najblizej troche lipa

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.