Obniżka cen w Ryanairze na południe Europy! Saloniki za 250 PLN, Sycylia za 264 PLN, Marsylia za 237 PLN, Kreta za 295 PLN, Alicante za 275 PLN, Girona za 192 PLN, Malta za 284 PLN

Ryanair obniżył właśnie ceny biletów na kilku kierunkach z Warszawy i Wrocławia na ciepłe południe Europy. M.in.: Saloniki za 250 PLN, Sycylia za 264 PLN, Marsylia za 237 PLN, Kreta za 295 PLN, Alicante za 275 PLN, Girona za 192 PLN. Wszystkie ceny dotyczą podróży w obie strony. Terminy wiosenne (koniec marca - kwiecień). Bilety do kupienia na Ryanair.com

Tanie noclegi na hotele.loter.pl. Tanie kwatery na Wimdu

Przykładowe rezerwacje:

 

 

tanie noclegiUWAGA:
 Podany przez nas koszt przelotów to oczywiście nie jest całkowity koszt podróży. Dodatkowo dopłacimy za dojazdy na lotnisko i z lotniska, wyżywienie, ewentualne noclegi po drodze, komunikację miejską itp. Należy też sprawdzić regulacje wizowe w danym kraju (wykaz MSZ), które również mogą oznaczać dodatkowe koszty.

więcej o liniach: 

Komentarze

Obrazek użytkownika gość

Fajna opcja z tą Gironą. Raz, że spoko miasteczko a dwa, że jest się prawie w Barcelonie :) Pociąg to jakieś kilka euro, więc pewnie za 240 zł w obie strony można zawitać do Barcy.
--------------
www.wnieznane.pl/barcelona,26
www.wnieznane.pl/katalonia,9

Obrazek użytkownika gość

Jeżeli chodzi o Maltę to po sprawdzeniu tego lotu na stronie Ryanaira wychodzi 388 zł. Czy coś źle sprawdzam czy już zmienili cene?

Dodaj nowy komentarz

  • Adresy internetowe są automatycznie zamieniane w odnośniki, które można kliknąć.
  • Dozwolone znaczniki HTML: <a> <em> <strong> <cite> <code> <ul> <ol> <li> <dl> <dt> <dd>
  • Znaki końca linii i akapitu dodawane są automatycznie.
  • Insert Google Map macro.

Więcej informacji na temat formatowania

Refresh Type the characters you see in this picture. Type the characters you see in the picture; if you can't read them, submit the form and a new image will be generated. Not case sensitive.  Switch to audio verification.