Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty z Barcelony do Ameryki Południowej. Panama za 1733 PLN, Brazylia za 1949 PLN, Kolumbia za 2169 PLN ,Ekwador za 2160 PLN, Chile za 2166 PLN.

Bardzo dobre ceny przelotów z Europy do krajów Ameryki Południowej. Bilety z Barcelony do Rio de Janeiro za 1949 PLN, Bogoty za 2169 PLN, Santiago de Chile za 2166 PLN i do Guayaquil (Ekwador) za 2160 PLN. Podróż na pokładzie linii American Airlines z przesiadką na terenie Stanów Zjednoczonych, dlatego konieczne jest posiadanie wizy USA. Zaletą oferty jest wylot z Barcelony, do której dostaniemy się dużo taniej z wielu polskich miast niż np. do Madrytu, z którego AA również oferuje dobre ceny do Ameryki Południowej. W Miami można robić dowolnie długie stopovery!

 

Setki ofert noclegowych w całej Ameryce Południowej na hotele.loter.pl

Bilety do kupienia w serwisie EmpikTravel lub Flipo

Kalendarze dostępności / zakup biletów:


Przykładowe rezerwacje:

  • Panama za 1733 PLN:



  • Panama ze stopoverem w Miami za 1733 PLN:

 

  • Rio de Janeiro 1949 PLN

 

  • Santiago de Chile 2166 PLN




  • Guayaquil 2160 PLN

 

  • Bogota 2169 PLN

 

Comments

Obrazek użytkownika macdik
Świetne ceny zwłaszcza do Ekwadoru i Chile.
Obrazek użytkownika jacekh
Barcelona (BCN) to Panama City (PTY) - czw., lis 28 American Airlines Inc. Barcelona (BCN) to Miami (MIA) - czw., lis 28 American Airlines Inc. 113 Dep: 11:15AM Arr: 4:00PM 10h 45m Boeing 767 Economy (O) Layover in MIA 3h 5m American Airlines Inc. Miami (MIA) to Panama City (PTY) - czw., lis 28 American Airlines Inc. 959 Dep: 7:05PM Arr: 10:05PM 3h 0m Boeing 737 Economy (O) Panama City (PTY) to Paris (CDG) - czw., gru 5 American Airlines Inc. Panama City (PTY) to Miami (MIA) - czw., gru 5 American Airlines Inc. 960 Dep: 8:20AM Arr: 11:10AM 2h 50m Boeing 737 Economy (O) Layover in MIA 6h 50m American Airlines Inc. Miami (MIA) to Paris (CDG) - czw., gru 5 American Airlines Inc. 62 Dep: 6:00PM Arr: 9:00AM 9h 0m Boeing 767 Economy (O) pt., gru 6 Cost per passenger (including taxes & fees) 1 648,00 Total cost for 1 passenger 1 648,00
Obrazek użytkownika gość
Błagam o KOlumbię w takiej cenie ale na styczeń lub luty
Obrazek użytkownika admin_2
Przecież jest na styczeń i luty! Zobacz kalendarze.
Obrazek użytkownika gość
Kolumbia jest cudowna: http://travelike.pl/2013/07/08/kolumbia-niebezpieczna-czy-bajeczna/ A w Ekwadorze czeka wiele egzotycznych przysmaków... http://travelike.pl/2013/09/06/swinka-po-ekwadorsku-i-inne-przysmaki/
Obrazek użytkownika Marcin Mandel
<p>Jest też Urugwaj w dobrej cenie :</p><p>&nbsp;</p><p>&nbsp;</p><p><img src="/sites/default/files/u2833/capture-20130911-171354.png" height="142" width="610"></p><p><img src="/sites/default/files/u2833/capture-20130911-171216.png" height="269" width="610"></p>

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.