Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty z Wiednia do Tadżykistanu za 1313 PLN

Świetna cena przelotów z Wiednia do Tadżykistanu (Chodżent) w szczycie sezonu (lipiec, sierpień). Za bilety w obie strony zapłacimy 1313 PLN.

Kilka dni temu pisałem o ofercie lotów tej samej linii (S7 Airlines) z Berlina do Chodżentu za około 1500 PLN w obie strony. Tym razem przewoźnik wrzucił do swojego systemu rezerwacyjnego bilety w promocyjnych cenach z Wiednia (tani dojazd PolskimBusem z kilku polskich miast). Po drodze, jak zwykle mamy przesiadkę w Moskwie, nie potrzebujemy tranzytowej wizy rosyjskiej, bowiem nie opuszczamy terminala. W cenie bagaż podręczny do 10 kg.

Zdjęcie: By Caroline Gutman - http://unsplash.com/post/59630943411/download-caroline-gutmanhttp://unsp..., CC0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=31265200

loty
Wiedeń - Chodżent  1313 PLN
sprawdź
loty
Wiedeń - Chodżent  1313 PLN
sprawdź
loty
Wiedeń - Chodżent  1313 PLN
sprawdź

Trasa / zrzuty ekranu

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.