Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Tanie loty multi-city do Beninu za 1586 PLN

Turkish Airlines oferują bardzo dobrą cenę lotów na trasie Lyon - Kotonu - Londyn. Za bilety w obie strony zapłacimy 1586 PLN.

Loty z przesiadką w Stambule (tam), w Abidżanie i Stambule (powrót). Możemy również zakończyć naszą podróż w Lyonie, ale z Londynu mamy nieporównywalnie więcej opcji powrotu do Polski. Dolot do Lyonu: Wizz Air z Warszawy (od 30 czerwca), easyJet z Berlina SXF. Dostaniemy się tam również lecąc z Warszawy do Genewy (Wizz Air) i dalej autobusem (Flixbus, od 39 PLN). Dużo dostępnych terminów: od kwietnia aż do lutego 2018 (bez wakacji). Przykładowe kombinacje poniżej.
Zdjęcie: By Grete Howard - Originally uploaded to Flickr as part of the Zangbeto set, CC BY 3.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=5763438

loty
Lyon - Cotonou / Cotonou Londyn Heathrow  1586 PLN
sprawdź

Trasa / zrzuty ekranu

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.