Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Tanie loty z Brukseli do Willemstad za 1139 PLN

Bardzo atrakcyjna cena przelotów z Brukseli na Małe Antyle, a konkretnie do stolicy wyspy Curaçao - Willemstad. Za bilety w obie strony zapłacimy 1139 PLN. 

Podróżujemy z przesiadką w Santo Domingo Las Americas (tam, na zrzucie jest prawdopodobnie błąd) oraz już bezpośrednio (powrót) z bagażem nadawanym na pokładzie maszyn linii TUIfly. Do Brukseli dostaniemy się najtaniej przez Charleroi linią Wizz Air lub Ryanair, dalej autokarem Flibco do centrum i pociągiem na lotnisko Zaventem. 

Inny termin: 24.09-08.10 (1146 PLN). Może uda Wam się jeszcze znaleźć inne terminy w cenie poniżej 1200 PLN. Gdyby co, wyloty tylko w poniedziałki ;)

loty
Bruksela - Curacao  1139 PLN
sprawdź

Trasa / zrzuty ekranu

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.