Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Tanie przeloty multi-city do Beninu za 1713 PLN

Tanie przeloty w formule multi-city do zachodniej części Afryki. Za przeloty na trasie Lyon - Kotonu - Londyn zapłacimy 1713 PLN.

Podróż na pokładzie samolotów świetnie ocenianych Turkish Airlines. Po drodze dłuższa lub krótsza przesiadka w Stambule (tam, patrz zrzut), w Abidżanie i Stambule (powrót). W zależności od wybranej opcji powrót do Londynu Heathrow lub Gatwick, z których tanio do Polski dostaniemy się przez Stansted lub Luton (Ryanair, Wizz Air). Do Lyonu zaś dolecimy z Krakowa lub Berlina SXF linią easyJet, z Warszawy WAW linią Wizz Air.
Loty na trasie Lyon - Kotonu - Lyon kosztują 1583 PLN, ale z Londynu jest nieporównywalnie więcej opcji powrotu do Polski czy Berlina, więc moim zdaniem powyższe loty multi-city są zdecydowanie bardziej atrakcyjne.

Zdjęcie: By Alexlovesafrica - Own work, CC BY-SA 4.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=44389826

loty
Lyon - Cotonou / Cotonou Londyn Heathrow  1713 PLN
sprawdź

Trasa / zrzuty ekranu

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.