Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

HIT! Tanie linie lotnicze Scoot polecą z Berlina do Singapuru!

Rewelacyjna wiadomość dla łowców tanich lotów!

Scoot - tania linia lotnicza należąca do grupy Singapore Airlines będzie latać z Berlina do Singapuru! To drugi europejski (po Atenach) kierunek w siatce przewoźnika. To świetna wiadomość dla łowców niskich cen i wielbicieli Azji Południowo-Wschodniej i Australii. Bilety z Aten do Singapuru można zwykle kupić już za 1200-1300 PLN w obie strony. Na podobne ceny można będzie liczyć również z Berlina. Sprzedaż biletów ma się rozpocząć w pierwszym kwartale 2018 roku.
Połączenie ma ruszyć w drugiej połowie 2018 roku, a loty mają się odbywać 4 razy w tygodniu. Rejsy będą obsługiwać Dreamlinery.
Singapur to świetna baza wypadowa do całej Azji Południowo-Wschodniej oraz do Australii. Bilety do Perth, Singapuru Darwin, czy Melbourne na stronach takich przewoźników jak Scoot, czy JetStar, można upolować nawet za około 600-700 PLN w obie strony.

Comments

Obrazek użytkownika DW
Czy ktoś orientuje się czy w B 787 Scoota w klasie biznes siedzenia są rozkładane do poziomu (czyli do spania) czy jest tylko więcej miejsca na nogi?
Obrazek użytkownika retro1199
Jest więcej miejsca na nogi, a po pochyleniu fotela wysuwa się podnóżek. https://www.seatguru.com/airlines/Scoot_Airlines/Scoot_Airlines_Boeing_787-900.php

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.