Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: domain. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_alias. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_blocks. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_conf. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_content. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_nav. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_settings. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

MEGA wiadomość! Ryanair zaoferuje loty do Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej! (mamy listę kierunków!)

Ogłoszono współpracę z linią Air Europa

Jak wynika z dzisiejszych zapowiedzi, już dzisiaj ruszy sprzedaż lotów do Ameryki Południowej, Środkowej i Północnej na stronie Ryanair.com. To wszystko dzięki współpracy z hiszpańskimi liniami Air Europa. Pozwoli to na oferowanie lotów z wielu miast europejskich z przesiadką w Madrycie do wielu miast za Atlantykiem. Mowa m.in. o Brazylii, Argentynie, Kubie, Meksyku i USA. Początkowo dostępne będą loty tylko z Madrytu. Jeszcze w tym roku ma zostać udostępniona możliwość rezerwacji z wielu europejskich miast z przesiadką w Madrycie. Mamy nadzieję, że oferta będzie dotyczyć również wylotów z Polskich miast, z których Ryanair lata do Madrytu (Kraków, Poznań, Warszawa, Wrocław)

Czekamy na ceny!

Mamy listę kierunków! W systemie Ryanaira (przynajmniej na chwilę) pojawiły się trasy dostępne z Madrytu:

Buenos Aires
Santa Cruz (Boliwia)
Salwador (Brazylia)
Sao Paulo
Bogota
Havana
Santo Domingo (Dominikana)
Punta Cana (Dominikana)
Guayaquil (Ekwador)
San Pedro Sula (Honduras)
Cancun
Asuncion (Paragwaj)
Lima
San Juan (Portoryko)
Boston
Miami
Nowy Jork
Montevideo (Urugwwaj)
Caracas (Wenezuela)

Wygląda na to że bilety będą dostępne na loty od lipca. Cen jeszcze nie udostępniono. Trzymamy rękę na pulsie!

Comments

Obrazek użytkownika tbn
Havana w styczniu za 1000 euro rt
Obrazek użytkownika retro1199
Niestety ceny, delikatnie mówiąc, nie powalają. Miejmy nadzieję, że będą jakieś promocje.
Obrazek użytkownika Lotniczy
Najlepiej za 25 zł + all inclusive nie?
Obrazek użytkownika gość
To wcale nie ryainair tylko air europa, ktora ryainair wlaczyl do swojego systemu rezerwacji. A ceny są totalnie standardowe więc na ten moment wiele hałasu o nic
Obrazek użytkownika admin
Póki co, rzeczywiście słabo to wygląda cenowo. Liczymy jednak, że Ryanair przekona partnera z Air Europa do zrobienia promocji bardziej przypominających ceny "Ryanair-owe".
Obrazek użytkownika gość
Trend, który można zaobserwować również na naszym podwórku w przypadku strony polskibus.com. Tam też pojawiły się bilety innych przewoźników, niekoniecznie w super atrakcyjnych cenach, ale za to zwiększające ilość tras i różnorodność oferty. Docelowo rynek sam zweryfikuje te ceny: ważne aby mieć większy wybór i coraz lepszy poziom świadczonych usług.
Obrazek użytkownika Adames
Zgadzam sie z przedmówcą to nowy trend ale spójrzcie na cenę lepiej tradycyjną linią w promocji niż czymś takim, że 450 euro w 1 stronę-nieporozumienie. Ktoś kto lata ryanairem nie zapłaci takiej kasy
Obrazek użytkownika admin
Ja bym to ujął inaczej. Czytelnicy takich portali jak nasz, łowcy promocji, bardzo świadomi cenowo klienci. To oni nie zapłacą takiej kasy. Reszta myślę, że zapłaci, bo... już płaci. Również Ci którzy latają Ryanairem (a lata też biznes i ludzie z zasobniejszymi portfelami).
Obrazek użytkownika macdik
@Admin po pierwsze Twój tytuł jest absurdalny czytaj inaczej "liczą się kliki" po drugie większość anonimów nie rozumie tego że to nie FR będzie latać za ocean, tylko AirEuropa. Ceny tych lotów dyktuje AirEuropa, a FR jedynie się do tego przykleja. Jest to kolejna zagrywka FR, podobna do miejsc stojących, płatnych kibli i etc. Tak samo słynne loty łączone są jak narazie na większości lotnisk niewykonalne czytaj inaczej "kurnik pośrodku lasu, albo pola". W Polsce jedynym lotniskiem tranzytowym jest Warszawa, nie mylić z czymś co się szumnie nazywa Warszawa-Modlin i przypomina również kurnik. Tak więc wiele szumu o nic i chyba o to chodzi jak zawsze FR.

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

baza wiedzy z zasobów Lotera:

kategorie: