Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Pomysł na podróż: Rwanda + Uganda z Londynu za 1221 PLN

Pomysł na podróż po Afryce Wschodniej: najpierw spędzimy dobę (lub więcej) w Stambule. Później odwiedzimy Rwandę oraz Ugandę. Za wszystkie przeloty zapłacimy 1221 PLN. 

Podróżujemy na pokładzie maszyn Turkish Airlines. W wyszukiwarce skyscanner musimy wpisać poniższą kombinację, aby uzyskać tytułową cenę. 

Transport na trasie Kigali-Entebbe zapewniają autobusy co najmniej trzech przewoźników (Kampala Coach, Jaguar VIP, ONATRACOM). Podróż trwa 8-10h i kosztuje około 20 USD. 

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika macdik
Dzikoland w dobrej cenie :) Marcin wizy na granicy/lotnisku?
Obrazek użytkownika Marcin Mandel
Hej. Wiza do Ugandy na lotnisku (50 USD). Wiza do Rwandy też "on arrival" (30 USD). Inna opcja: wiza na Wschodnią Afrykę (Uganda, Rwanda, Kenia, 100 USD).
Obrazek użytkownika alborz
Można ubiegać się o East African Tourist Visa. Kosztuje 100$. Jest ona wydawanemu każdemu uprawnionemu cudzoziemcowi, który chce pośmigać po Republice Kenii, Republice Rwandy i Republice Ugandy. Podróż po tych krajach należy rozpocząć w kraju, który wydał wizę. Można wjeżdżać do dwóch pozostałych bez konieczności ubiegania się o kolejną wizę lub uiszczania innej opłaty wizowej. Posiadaczowi takiej wizy zezwala się również na wyjazd z Republiki Kenii, Republiki Rwandy i Republiki Ugandy oraz powrót bez konieczności opłacania kolejnej wizy. Wiza jest ważna w okresie 90 dni. Przydatne linki: - kenya.asn.au/images/…EAC_Application_form.pdf - https://www.migration.gov.rw/index.php?id=203 - https://www.immigration.go.ug/content/visas-and-passes
Obrazek użytkownika macdik
Dzięki za info, o wizie wchodnioafrykańskiej nie wiedziałem ;) Ciekawa opcja.

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.