Wilno

średnia ocena lotniska:

8
średnia: 8 (głosów: 15)

artykuły o lotnisku

09/28/2017 - 20:09

Wizz Air oferuje tanie przeloty z Gdańska do Wilna za 78 PLN w obie strony. Cena dla wszystkich (bez członkostwa w WDC). 

komentarze: 0
09/19/2017 - 09:57

Wizz Air oferuje tanie przeloty z Gdańska do Wilna wiosną. Za bilety w obie strony zapłacimy 78 PLN (z WDC) lub 118 PLN (bez wykupionego...

komentarze: 0
07/13/2017 - 20:02

Pomysł na wrześniowy wypad: Ryga + Wilno. Za przeloty oraz przejazdy w obie strony autokarem zapłacimy 156 PLN. 

komentarze: 0
06/20/2017 - 20:26

Pomysł na podróż z Warszawy we wrześniu: Ryga (dwa dni) + Islandia (sześć dni) + Wilno (dwa dni). Za wszystkie przeloty zapłacimy 380 PLN. 

komentarze: 0
06/02/2017 - 18:12

24 godziny w Wilnie (niedziela-poniedziałek): za przeloty w obie strony z Warszawy oraz bardzo dobrze oceniany apartament na wileńskiej starówce...

komentarze: 2

oceń lotnisko i przyznaj gwiazdki

oceny i opinie o lotnisku

Obrazek użytkownika Buczas
małe, przyjemne i czyste lotnisko. Dobrze skomunikowane z miastem. Na dworzec autobusowy jedzie się ok 15 minut - bilet kupowany u kierowcy - 1 euro. W kierunku centrum jadą autobusy 1,2.Miła obsługa. Dobrze działające wi-fi.

Moja ocena lotniska:: 

7
Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Przyleciałem do Wilna późnym wieczorem, nie obejrzałem więc lotniska dokladnie, ale zwróciłem uwagę na dwie rzeczy pozytywne: 1) Mimo ze punkt informacji turystycznej był już zamknięty to można było pobrać ze stojaka plan miasta, schematy komunikacji miejskiej oraz broszury o atrakcjach turystycznych Wilna (także po polsku). 2) Lotnisko położone blisko centrum, bilet na autobus zakupiony u kierowcy kosztuje 1 euro (dane z 05.06.15).

Moja ocena lotniska:: 

8
Obrazek użytkownika Lepolak
Błyskawiczny dojazd z dworca kolejowego na lotnisko za 0.72 Euro. Przejazd koło 7 minut. Nieduże, ale na górnym piętrze sporo miejsc do siedzenia, czysto i darmowe WiFi.

Moja ocena lotniska:: 

10
Obrazek użytkownika Marcin Mandel
Bliskość i dojazd do centrum to największe plusy(szynobus z bydgoskiej PESY oraz minibusy i autobus). Hala odlotów jako tako,ale przylotów - to pomieszczenie wielkości dworca kolejowego gdzieś na głuchej prowincji.Wilno to małe miasto,port jest jego wizytówką i największym lotniskiem na Litwie;wszystko w wersji mikro :)

Moja ocena lotniska:: 

7
Obrazek użytkownika Patryk
Lotnisko (Oro Uostas) położone bardzo blisko centrum Wilna, co jest niewątpliwą zaletą. Z lotniska można dojechać do centrum pociągiem albo autobusem linii nr 1 i nr 2. Pociąg, jak i autobus kosztuje 2,5 lita. Niestety przy wczesnych wylotach trzeba wziąć taksówkę a wtedy już tanio nie jest. Lotnisko i infrastruktura jest w rozbudowie. Wszystko w miarę dobrze zorganizowane i oznaczone. Na lotnisku jest też punkt informacji turystycznej, gdzie można dostać bezpłatnie mapę miasta i informacje o najważniejszych atrakcjach Wilna

Moja ocena lotniska:: 

8