Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: domain. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_alias. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_blocks. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_conf. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_content. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_nav. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_settings. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Phuket

średnia ocena lotniska:

1.18182
średnia: 1.2 (głosów: 11)

artykuły o lotnisku

04/24/2018 - 16:48

Bardzo dobra cena biletów luksusowych Qatar Airways na tajską wyspę Phuket

komentarze: 0
03/09/2017 - 19:39

Świetna cena przelotów z Berlina na Phuket. Za bilety w obie strony zapłacimy tylko 1433 PLN!

komentarze: 0
01/28/2017 - 19:29

Tanie przeloty do Tajlandii z Polski. Phuket z Warszawy za 1994PLN w obie strony.

komentarze: 0
11/07/2016 - 18:20

Tanie przeloty na tajską wyspę Phuket z Warszawy za 2027 PLN w obie strony.

komentarze: 0
09/24/2016 - 10:49

Tanie przeloty z Warszawy na Phuket za 1816 PLN w obie strony.

komentarze: 0

oceń lotnisko i przyznaj gwiazdki

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

oceny i opinie o lotnisku

Obrazek użytkownika gość
Phuket jest jedynym miejscem w Tajlandii, którego tytuł "kraj uśmiechów" niestety nie obejmuje. Dotyczy to wszystkiego na tej wyspie a zaczyna się właśnie na tym lotnisku. Problemem nie jest to, że jest stare, brzydkie, zaniedbane. Byłam już na nie jednym takim lotnisku, również w Tajlandii. Często się takie zdarzają. Problemem są zniszczeni przez turystów, nastawieni tylko i wyłącznie na zarobek, nie mili, opryskliwi, olewający wszystko, związani z całym tym turystycznym kołem ludzie. Kolejka do okienka w normie. Czekanie na bagaż w normie. Dojazd gdziekolwiek z lotniska koszmar. Drogo, nie w to miejsce gdzie się chce, pomimo podania dokładnego adresu i tak zawiozą wszystkich ludzi z busa (jak już ruszy) do biura turystycznego, bo może akurat zmienisz zdanie i wybierzesz inny hotel. Przy okazji tracąc czas i nerwy.

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika gość
Koszmar to może za mocne słowo, ale bałagan, brzydota i ogólna bylejakość są zdumiewające. Aż trudno uwierzyć , że to ta sama Tajlandia w której jest doskonale zorganizowane lotnisko Suvarnabhumi w Bangkoku. No i wszędzie te napisy po rosyjsku ! Angielskiego prawie nie widać, ale cyrylica pcha się w oczy na każdym miejscu.

Moja ocena lotniska:: 

1
Obrazek użytkownika gość
Bez przesady typowe prowincjonalne lotnisko w Azji nie wiem czego oczekujecie jest trochę bałaganu Hongkong czy Sinagup to nie jest ale bez przesady

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika gość
Absolutny koszmar ! Odrażający wystrój wystrój rodem z lat 70-tych chyba, wszystko stare, wyeksploatowane , brudne. W toaletach smród felkaliów ( charakterystyczny zresztą dla całego Phuketu). Beznadziejne sklepy, zblazowana obsługa, a ceny jak ze snu wariata śnionego nieprzytomnie : kawa od 150 bahtów w gorę , podczas gdy normalna cena to 30, maksymalnie 50 bahtów. Po przylocie w kolejce do immigration stałem 55 minut ! Sądziłem, ze gorzej już być nie może, ale było ! Kolejka do odprawy przy locie powrotnym ciągnęła się przez całą hale odlotów, co bardzo irytowało miejscową obsługę. Dokoła poirytowanych pasażerów cały czas uwijało się kilku faciów i tak ustawiali ten ogromniasty ogonek, by sprawiał wrażenie krótszego i zajmował mniej miejsca. Na to , by uruchomić dodatkowe okienka odprawy, jakoś nikt nie wpadł ... Omijać szerokim łukiem ten zapyziały relikt przeszłości ! Jeśli już koniecznie musicie na południe Tajlandii, to przez Bangkok do Krabi - lotnisko małe, ale czyste i sympatyczne.

Moja ocena lotniska:: 

1
Obrazek użytkownika Roban
Brzydkie, ciasne, malo sklepikow i drogo jak cholera.

Moja ocena lotniska:: 

1