Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Pekin

średnia ocena lotniska:

8.26087
średnia: 8.3 (głosów: 23)

artykuły o lotnisku

02/13/2018 - 10:00

Wow! Jeżeli planowaliście podróż do Chin, jest świetna okazja!

komentarze: 0
01/09/2018 - 10:28

KLM/Air France oferują także tanie przeloty z Warszawy do Pekinu za 1442 PLN, Tokio za 1490 PLN oraz Seulu za 1639 PLN w obie strony. 

komentarze: 0
01/01/2018 - 18:44

Tanie przeloty z Wilna (tani dojazd autokarem Lux Express) do Pekinu za 1415 PLN w obie strony. Po drodze wygodna przesiadka w Kijowie. 

komentarze: 1
11/22/2017 - 19:17

Tanie przeloty z Warszawy do chińskiej stolicy. Za bilety w obie strony zapłacimy 1351 PLN. 

komentarze: 0
11/06/2017 - 20:37

PLL LOT oferują tanie przeloty na trasie Wilno-Warszawa-Pekin. Za bilety w obie strony zapąłcimy 1538 PLN. 

komentarze: 0

oceń lotnisko i przyznaj gwiazdki

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

oceny i opinie o lotnisku

Obrazek użytkownika przejk
Przesiadka i poruszanie się pomiędzy terminalami są bezproblemowe. Wszystko dokładnie poopisywane i wyświetlane. Bardzo kiepskie Wi-Fi, wymagające co chwila logowania się od nowa.

Moja ocena lotniska:: 

5
Obrazek użytkownika adasko
Wielkie lotnisko, fajnie skonstruowane, łatwe poruszanie się. Trochę brakuje jakiegoś taniego szybkiego żarcia na terminalu międzynarodowym. Masa miejsca, nawet mimo dużej ilości ludzi jest sporo przestrzeni. Nikt z obsługi nie mówi po angielsku, przy odprawie jako tako. Milion sztucznych etatów jak w całym Pekinie. Paszport sprawdzany chyba 5-6 razy już po kontroli paszportowej.

Moja ocena lotniska:: 

7
Obrazek użytkownika gość
Wielkie lotnisko, na poczatek lekki szok - aby odebrac bagaz jechalismy kolejka do innego terminalu... Dobrze skomunikowane z miastem, za airport express placilismy 25 RMB. Ciekawostka - majac dluzszy postoj w oczekiwaniu na kolejny lot - mozna sie wybrac na Mur Chinski, jest kilka agencji organizujacyhc takie wypady, calosc zajumje okolo 5-6 godzin. Mozna zatem fajnie wykorzystac czas ;-)

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika gość
Mega lotnisko. Ale wszystko idzie szybko i sprawnie. Bardzo dobrze oznakowane. Palenie tylko przed terminalami, potem koniec.

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika Showtek
Wchodzisz... i przecierasz oczy ze zdumienia. Mistrzostwo !

Moja ocena lotniska:: 

10
Obrazek użytkownika oegle
olbrzymie dobrze skomunikowane lotnisko, ale raczej metal i szkło, średnio przyjazna atmosfera, nie wszyscy na lotnisku mowia po angielsku (z obsługi) i generalnie obcokrajowcy sa gorzej traktowani od tubylców

Moja ocena lotniska:: 

7
Obrazek użytkownika pibi
Ogromne (jedynie w Pekinie międzynarodowe) lotnisko, ale dobrze skomunikowane. Bez problemu można znaleźć miejsce do spędzenia nocy, jest dużo miękkich krzesełek. Punkt informacji, no cóż po chińsku pewnie ok, ale z językiem angielskim mają tam kłopoty. Napisy w alfabecie łacińskim kończą się wraz z wyjściem z lotniska, przystanki autobusowe są już opisane jedynie w "krzakach". Ale to oczywiście chińska specyfika więc nie powinno nikogo dziwić. Z samego lotniska do miasta jedzie się metrem jakieś 20 minut, autobusem godzinę.

Moja ocena lotniska:: 

8
Obrazek użytkownika gość
Slabe spanie na tym lotnisku, z netem tez jest problem.

Moja ocena lotniska:: 

8
Obrazek użytkownika fenix
Ogromne lotnisko doskonale skomunikowane z miastem. Od wylądowania do wyjścia z samolotu może upłynąć wiele minut - samolot czasem bardzo długo kołuje. Świetnie oznakowane. Właściwie prowadzi pasażera od wejścia do terminalu, poprzez odprawę paszportową, potem kolejką do punktów odbioru bagażu, aż do wyjścia. A potem jeszcze szybki pociąg do jednej ze stacji metra albo autobusy do kilku punktów w mieście. Wszystko w cenie do przełknięcia. Jedyny mały minusik to bardzo długie oczekiwanie na bagaż. No i wymiana walut - złodziejski podatek.

Moja ocena lotniska:: 

9
Obrazek użytkownika MTD
Wspaniałe, nowoczesne, bezpieczne i wielkie lotnisko. Robi wrażenie pod każdym względem.

Moja ocena lotniska:: 

10