Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: domain. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_alias. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_blocks. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_conf. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_content. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_nav. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: domain_settings. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Katmandu

średnia ocena lotniska:

4.61538
średnia: 4.6 (głosów: 13)

artykuły o lotnisku

04/30/2018 - 10:11

Tak tanio z Polski na jednym bilecie do Nepalu nie było już dawno

komentarze: 1
09/14/2017 - 14:28

Flydubai w swojej najnowszej promocji oferują tanie loty z Kijowa do Azji i Afryki. Poniżej najciekawsze ceny i kierunki. 

komentarze: 0
07/25/2017 - 22:08

Qatar Airways oferują tanie przeloty z Kijowa do Katmandu. Za bilety w obie strony zapłacimy 1748 PLN. 

komentarze: 0
07/16/2017 - 12:03

Tanie przeloty z Warszawy do Nepalu. Za bilety w obie strony zapłacimy 1794 PLN. 

komentarze: 1
06/20/2017 - 19:40

Turkish Airlines oferują tanie przeloty z Londynu do Katmandu. Za bilety w obie strony zapłacimy 1619 PLN. 

komentarze: 0

oceń lotnisko i przyznaj gwiazdki

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

oceny i opinie o lotnisku

Obrazek użytkownika AAZ
Bieda i chaos. Po przejściu granicy, wszystkich odpraw i security do dyspozycji jeden bar. Zero sklepów.

Moja ocena lotniska:: 

2
Obrazek użytkownika Transalp777
Lotnisko z 3 świata... z klimatem PRL... po przylocie 1-2 godziny trzeba odczekać na opłacenie wizy i otrzymanie wizy; pełno ważnych bardzo urzędników co to patrzą w dokumenty, potwierdzają, pieczątkują, ale w sumie wszystko serdecznie. Kantor w hali przylotów z prawie normalnymi kursami USD-NPR; także budka do zrobienia zdjęcia do wizy. Taxi do centrum - zależy od negocjacji ;) 500-1500 NPR (5-15$) - mega pojemny Suzuki Maruti ;))) Uwaga! Dzieci do lat 10 darmowa wiza!!! UWAGA!!! Grzebią pokątnie w zdanych bagażach!!!

Moja ocena lotniska:: 

5
Obrazek użytkownika gość
Azjatyckie lotnisko!!!! kiepski serwis, chaos. Ręczne kilkukrotne grzebanie w bagażach, nawet na płycie lotniska przed wejściem po schodkach do samolotu. Duze opóźnienia.

Moja ocena lotniska:: 

2
Obrazek użytkownika J.F.K.
Lecąc z Pokhary do Kathmandu, ku mojemu zaskoczeniu, w ogóle nie zahaczyliśmy o budynek lotniska. Prosto z samolotu wsiada się do busa, który wyrzuca Cię na zewnątrz, pod blaszaną wiatą, gdzie do ręki dostajesz swój bagaż. Z jednej strony wygodnie, bo po dwóch minutach od opuszczenia pokładu możesz już łapać taksówkę do centrum, ale zimą to może być mały szok :)

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika kptnemo
Małe lotnisko ale dość schludne. Odprawa paszportowa zajmuje dość długo i co dziwne nie można robić zdjęć na płycie lotniska. Ale lotnisko pięknie położone i to wiele rekompensuje. Za wizę lepiej płacić w USD, zresztą w ogóle USD w Nepalu warto mieć.

Moja ocena lotniska:: 

7
Obrazek użytkownika gość
Biedny kraj - biedne lotnisko. Wizę otrzymuje się na miejscu bez problemów. Ta sama suma w euro co i w dolarach, bez względu na kurs pomiędzy walutami. Czyli w euro drożej o 30 proc.

Moja ocena lotniska:: 

0