Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Tiger Airways

średnia ocena linii:

6.45455
średnia: 6.5 (głosów: 22)

artykuły o linii

03/11/2015 - 11:06

Trwającą promocję Qatar Airways można wykorzystać do tworzenia lotów łączonych. Przykładowo złożyliśmy dla Was przeloty na trasie Warszawa -...

komentarze: 3
05/23/2014 - 11:43

Złożyliśmy dla Was oblotówkę, podczas której w jednej podróży odwiedzicie cztery stolice państw Azji Południowo-Wschodniej. Lecimy z Warszawy do...

komentarze: 13
09/23/2013 - 16:34

Mamy dla Was prawdziwą perełkę! :) Co powiecie żeby w jednej podróży zwiedzić Singapur, Kuala Lumpur, Borneo i Filipiny i na wszystkie przeloty nie...

komentarze: 12
01/31/2013 - 12:58

...

komentarze: 10

loty Loterów tą linią: 

100

oceń linię i przyznaj gwiazdki

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.

oceny i opinie o linii

Obrazek użytkownika Buczas
SIN -KUL miła obsługa przy check-in. Samolot czysty, sympatyczne stewardesy, przylot przed czasem. Numerowane miejsca przy odprawie. Duży plus za rozkładane fotele. Dziwnie się leciało A320 w którym podróżowało ok 15 pasażerów :-)

Moja ocena linii:: 

7
Obrazek użytkownika gość
To taki sa m shift jak ryanair. Płacisz mało a ryzykujesz dużo. Współczuję.

Moja ocena linii:: 

0
Obrazek użytkownika gość
SZMACIARZE. Podróż po Australii ładnie ułożona i zaprojektowana, hotele zarezerwowane, samochody też. Wewnątrz Australii mieliśmy mieć 4 loty z Tiger Air. Tymczasem te sq..wy..ny: 1. 2 miesiące przed wylotem kasują sobie loty Melbourne - Alice Springs i Alice Springs - Sydney 2. Na 2 tygodnie (!!!) przed wylotem zmieniają rozkład lotów Melbourne - Cairns - Melbourne o 12-14 godzin. I wszystko sypie się jak domek z kart. Nie przysługuje Ci praktycznie nic. Jedyna forma kontaktu to dzwonienie na call center (do SIngapuru lub Australii), gdzie po przebrnięciu automatycznej części oficjalnej słyszsz komunikat: "przybliżony czas oczekiwania na połączenie z konsultantem ok. 15 minut". Żadnego adresu mailowego, żadnego adresu jakiegokolwiek biura w Singapurze, gnoje zabezpieczone w 100%. A Ty płacz i zmieniaj plany, albo rezerwuj sobie coś innego na własny koszt. ODRADZAM!!! Olewajcie ten shit, dopłaćcie kilkadziesiąt (czasami 20-30) AUD i bierzcie Jetstar.

Moja ocena linii:: 

0
Obrazek użytkownika matbit
Wszystko ok, samolot czysty stewki miłe, przylot o czasie.

Moja ocena linii:: 

7
Obrazek użytkownika panczo05
W mojej opinii nic nadzwyczajnego, przy jednym locie ciężko mówić o punktualności,czystość w samolocie w porządku,catering płatny.Duża skrupulatność przy odprawie szczególnie w lotach do Australii(obserwowałem całą noc śpiąc w terminalu z którego "lata Australia").Plus za malowanie statecznika pionowego.Reasumując low cost w tygrysie pasy:)

Moja ocena linii:: 

5
Obrazek użytkownika danygor01
Porównywalny standard do tanich lini w europie, jedyna różnica to numerowane miejsca na biletach i w standardzie 2 sztuki bagażu podręcznego.

Moja ocena linii:: 

7
Obrazek użytkownika I-CON
leciałem KUL-SIN, całkiem OK, bez problemów, catering płatny, bo to low cost, w SIN przylot na LCCT

Moja ocena linii:: 

6
Obrazek użytkownika admin_2
Bardzo dobre ceny na lotach wewnątrz Australii! Minus za zbytnią skrupulatność przy sprawdzaniu wagi bagażu podręcznego (cyrki z przepakowywaniem się) i dość powolny check-in... .

Moja ocena linii:: 

6