Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

Frontier

średnia ocena linii:

7.7
średnia: 7.7 (głosów: 10)

artykuły o linii

10/23/2014 - 21:18

Oferty tanich lotow do USA na naszych łamach pojawiają się dość często. Postanowiliśmy uzupełnić nasze propozycje o poradnik podpowiadający jak...

komentarze: 5

oceń linię i przyznaj gwiazdki

oceny i opinie o linii

Obrazek użytkownika Lepolak
Lot na trasie Nowy Jork (LGA) - Miami. Wszystko punktualnie, lądowanie nawet przed czasem. Dużo miejsca na nogi. 50$ za bilet w jedną stronę. Ogólnie nie ma się do czego przyczepić :)

Moja ocena linii:: 

9
Obrazek użytkownika gość
Bardzo dobry przewoźnik - wszystko odbywa się na czas, przylot na miejsce nawet kilkanaście minut szybciej niż w planie, bardzo zadbane samoloty ( Airbus A320 ), bardzo prosta elektroniczna rezerwacja biletów oraz ewentualne korekty dotyczące bagażu lub miejsca w samolocie, częste promocje dzięki którym za śmiesznie małe pieniądze można podróżować po USA. Za minus należy uznać to, że atrakcyjne ceny biletów przypadają najczęściej na wczesne godziny odlotów - kłopoty z dostaniem się komunikacją miejską na lotnisko.

Moja ocena linii:: 

9
Obrazek użytkownika gecko
Miła obsługa, zadbane samoloty, połączenia realizowane na czas. No i bardzo konkurencyjne ceny na rynku amerykańskim (szczególnie w rejonie środkowego zachodu)

Moja ocena linii:: 

8