Komunikat o błędzie

 • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
 • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
 • Odpowiedź do: Tanie przeloty do Aten z Warszawy na weekend za 180 PLN!   10.07.2015 - 02:07
  Loterze kochany :) Dzięki Wam kupiłem sobie kolejny fantastyczny urlop - tydzień w Grecji za 215 złotych. To już kolejna oferta ustrzelona z tej strony. Tylko żebyście na bieżąco tę mapkę robili. Pozdrawiam
 • Odpowiedź do: Ryanair: z Krakowa i Warszawy do Shannon   24.10.2013 - 09:10
  Latał też parę lat temu z Łodzi. Mogłyby tutaj też te loty wrócić...
 • Odpowiedź do: BestBus : druga osoba podróżuje za darmo   26.09.2013 - 09:09

  Ma ktoś może jakieś doświadczenia z tą firmą? Jeśli dobrze pamiętam, to na początku jak pojawili się w Polsce (w sensie udostępnienia biletów) to były jakieś problemy z dokonaniem rezerwacji i płatności online?

 • Odpowiedź do: Nocleg w Doha bez slubu:)   26.09.2013 - 08:09

  Co to jest "narodowość muzułmańska"???

 • Odpowiedź do: Baza i loty krajowe Ryanaira z Modlina! (zapis wideo z konferencji prasowej)   26.09.2013 - 03:09
  Nie spytaliście o Łódź... Choć okazja była i sami prosiliście o podsuwanie Wam pytań...
 • Odpowiedź do: LoterTV: Konferencja Ryanair Warszawa 26.09.13 - zapowiedź "znacznego rozwoju w Warszawie Modlin"   26.09.2013 - 11:09
  A po konferencji moglibyście uaktualnić mapę. Skasować SAS z Katowic do Kopenhagi i przenieść wszystkie loty Wizzair z Modlina na Okęcie :)
 • Odpowiedź do: LoterTV: Konferencja Ryanair Warszawa 26.09.13 - zapowiedź "znacznego rozwoju w Warszawie Modlin"   26.09.2013 - 08:09
  To skoro tam będziecie to na wszelki wypadek w tym miejscu wpiszę pytanie, które moglibyście na konferencji zadać MOLowi :) Mam pytanie o plany Ryanaira wobec Łodzi i powody dla których na zimę zostaje zawieszonych aż tyle połączeń? Zawieszają na zimę aż ponad 60% kierunków (5 zawieszonych połączeń na 8 istniejących). To najwięcej w kraju. Znikają: Liverpool, Edynburg, Bristol, Oslo i Mediolan. Nie wierzę w małe zainteresowanie tymi kierunkami. Leciałem w tym tygodniu dwa razy na trasie między Łodzią, a Bergamo i samolot prawie pełen. Znacznie mniejsze obłożenie miał samolot jak w kwietniu leciałem z Warszawy do Rygge (a tam Ryanair operuje na tej trasie codziennie). A np. takie połączenie do Edynburga baaaardzo w Łodzi popularne, w zeszłym roku Ryanair też zawiesił na rozkład zimowy by szybko do niego wrócić już w styczniu uznając tym samym zawieszenie jednak za błąd. Pytanie co z tą Łodzią? My na prawdę nie chcemy fatygować się do Modlina :)
 • Odpowiedź do: Michael O'Leary w Warszawie. Zapowiedź "znacznego rozwoju w Modlinie"   25.09.2013 - 07:09
  Super! Zatem mam pytanie o plany Ryanaira wobec Łodzi i powody dla których na zimę zostaje zawieszonych aż tyle połączeń? Zawieszają na zimę aż ponad 60% kierunków (5 zawieszonych połączeń na 8 istniejących). To najwięcej w kraju. Znikają: Liverpool, Edynburg, Bristol, Oslo i Mediolan. Nie wierzę w małe zainteresowanie tymi kierunkami. Leciałem w tym tygodniu dwa razy na trasie między Łodzią, a Bergamo i samolot prawie pełen. Znacznie mniejsze obłożenie miał samolot jak w kwietniu leciałem z Warszawy do Rygge (a tam Ryanair operuje na tej trasie codziennie). A np. takie połączenie do Edynburga baaaardzo w Łodzi popularne, w zeszłym roku Ryanair też zawiesił na rozkład zimowy by szybko do niego wrócić już w styczniu uznając tym samym zawieszenie jednak za błąd.
 • Odpowiedź do: Michael O'Leary w Warszawie. Zapowiedź "znacznego rozwoju w Modlinie"   25.09.2013 - 05:09
  Adminie - czy będzie relacja na żywo on-line? Albo czy ktoś z Lotera będzie na konferencji i mógłby zadać parę nurtujących nas Loterowców pytań?
 • Odpowiedź do: pieczatki w paszporcie z Gruzji i Armenii   12.09.2013 - 11:09

  Ja również otrzymałem pieczątkę na lotnisku w Tbilisi. I nie czekałem aż godziny na tę pieczątkę. :)

 • Odpowiedź do: Ponowne problemu z dodawaniem nowych lotów   26.07.2013 - 09:07

  Faktycznie są problemy z dodawaniem lotów. Mnie każdorazowo po dodaniu lotu wyskakuje jakiś błąd. Trzeba wówczas wejść na nowo na witrynę loter.pl by zobaczyć czy w profilu dodał się poprawnie lot. Poza tym dla jednej linii, którą leciałem nie ma logo - Skywest Airlines. Logo adminie możesz zobaczyć i pobrać z witryny przewoźnika: http://www.skywest.com.au/Home.aspx

 • Odpowiedź do: Bagaż   24.07.2013 - 12:07

  Nie można :)

 • Odpowiedź do: " Nocleg" = Port lotniczy Schönefeld   24.07.2013 - 11:07

  Śpi się całkiem dobrze. Miałem okazję nocować w zeszłym roku na Schönefeld. Polecam miejsce pod posterunkiem policji (chyba na pierwszym lub drugim piętrze). Non stop przechodzące patrole pozwalają na spokojny bezpieczny sen z bagażem pod głową :)