Larnaka

średnia ocena lotniska:

6.66667
średnia: 6.7 (głosów: 12)

artykuły o lotnisku

02/27/2017 - 09:51

Bezpośrednie przeloty z Katowic do Larnaki w czerwcu w bardzo dobrej cenie. Za bilety w obie strony zapłacimy 218 (krótszy termin) i 238 PLN (...

komentarze: 0
01/23/2017 - 09:52

A może krótki wypad we dwoje na Cypr, do Larnaki? Wylot w sobotę, powrót w poniedziałek po 22. Za bilety w obie strony zapłacimy 148 PLN.

komentarze: 0
01/14/2017 - 15:53

Tanie, bezpośrednie przeloty na Cypr (Larnaka) z Katowic za 213 PLN w obie strony.

komentarze: 0
12/02/2016 - 22:43

Aegean Airlines oferują tanie przeloty z Warszawy do Larnaki. Za bilety w obie strony zapłacimy 408 PLN.

komentarze: 0
11/05/2016 - 08:50

Przywitanie wiosny na Cyprze. Gotowi na krótki wypad? Za bilety z Warszawy do Larnaki w obie strony zapłacimy 178 PLN (z WDC) lub 258 PLN (bez)....

komentarze: 0

oceń lotnisko i przyznaj gwiazdki

days

oceny i opinie o lotnisku

Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Dodam jeszcze pewną radę w uzupełnieniu tego co napisałem kilka minut wcześniej: Po przylocie do Larnaki, jeszcze przed opuszczeniem strefy przylotów, warto podejść do informacji turystycznej aby pobrać plan miasta, mapę Cypru i krótki informator o wyspie - także w j. polskim.

Moja ocena lotniska:: 

8
Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Ogólne wrażenie pozytywne. Dobry dojazd do centrum - miejski autobus kosztuje 1.50 EUR. Spokojnie można przenocować. W różnych miejscach ustawione są fotele do masażu. Zwykle są nieczynne, ale dobrze się na nich śpi. W nocy na lotnisku było dużo policji (może dlatego że następnego dnia było święto narodowe), ale o nic się nikogo nie czepiali. W części ogólnodostępnej czynny całą dobę bar "Flocafe". Pracuje tam p. Magda - bardzo miła Polka która chętnie odpowie na pytania dotyczące Cypru. A jeśli mowa o barze - odradzam miejscowe piwo Keo. Smakuje tak, jakby "Żywiec" czy "Tyskie" wymieszać pół na pół z wodą. Za to inne piwo dostępne w Larnace, Leon jest całkiem dobre.

Moja ocena lotniska:: 

8
Obrazek użytkownika kamil.kamieniarz
Super lotnisko :)

Moja ocena lotniska:: 

10
Obrazek użytkownika Istvan
Wielkie dzięki za tak szczegółowy opis! Ja, co prawda dużo podróżuję i nigdy nie miałam problemów na jakimkolwiek z lotnisk z trafieniem; ale muszę przyznać, że po raz pierwszy dotrę na docelowe lotnisko w środku nocy... udało mi się sprawdzić rozkład linii 446, o której wspominałeś. Okazało się, że odjeżdża 2 razy w nocy: o 2:30 i 5:30. Ja ląduję około 3:00, więc chyba jednak czeka mnie spacer do Larnaki ;-) Pozdrawiam*

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika sorsha
Na przystanek koniecznie wjedź poziom wyżej w budynku zanim wyjdziesz na zewnątrz! Z dolnego poziomu odjeżdżają tylko autobusy podstawione do czarterów, a po ciemku łatwo się pomylić. Przystanek po lewej stronie od wyjścia.

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika Istvan
Dzięki za info! mam nadzieję, że przystanek w miarę widoczny będzie i z łatwością będzie można go znaleźć (na jakąkolwiek informację o tej porze nie ma co liczyć). Jak się nie uda: będzie spacerek. Gdzieś bowiem znalazłam informację o tym, że na 5-7 kilometrowej trasie z lotniska do centrum Larnaki jest chodnik ;-) Pozdrawiam

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika sorsha
Linia 446 to linia nocna. Rozkład znajdziesz na stronie przewoźnika Zinon Buses.

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika Istvan
Hej! Jak wiecie: LOT ma "fantastyczne" godziny przylotów, jak i odlotów do/z Larnaki... Jest jakaś szansa, by dojechać do centrum Larnaki (w nocy (około 3:00-3:30) bez uciekania się do taksówki, czy jednak w tych godzinach jesteśmy na nią skazani? Wiem, że do godz. 19:30 kursują autobus; co jednak w późniejszych godzinach? Z góry dziękuję za info! Pozdrawiam!

Moja ocena lotniska:: 

0
Obrazek użytkownika macdik
Lotnisko ok. 5km od centrum miasta, uwaga na strajki kierowców komunikacji publicznej. Ja miałem okazje zrobić sobie miły spacerek na lotnisko jakieś 3km plażą do ronda, a potem 2km autostradą, po drodze słone jezioro i flamingi. Czekając na bus do miasta warto uzbroić się w cierpliwość, nie każdy jedzie w kierunku Larnaki. Na poziomie odlotów jest jeden ciąg krzesełek bez podłokietników, jakieś 3 osoby się tam zmieszczą, niezbyt wygodnie ale da się wyspać.

Moja ocena lotniska:: 

5
Obrazek użytkownika gość
Dla wszystkich, którzy będą zmuszeni do spędzenia kilku godzin na lotnisku: 1. Nie ma tam czegoś takiego jak przechowalnia bagażu!!! 2. Siedzenia nie są zbyt wygodne, a klimatyzacja bardzo, ale to bardzo wysusza powietrze.. 3. Informacja udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania :) 4. Jeśli ktoś planuje podróż z lotniska do Larnaki - po wyjściu z terminala (na wyższym poziomie) trzeba udać się na lewo - jest tam przystanek. Autobus kosztuje 1 euro (numery to 418, 419 itp.). O rozkład warto zapytać w informacji :) Pozdrawiam, Dźwiedź.

Moja ocena lotniska:: 

5