Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Pomysł na podróż: Bratysława + Bośnia za 189 PLN

Pomysł na podróż z Warszawy w wakacje: Bratysława + Bośnia i Hercegowina. Za wszystkie przeloty zapłacimy 189 PLN.

Trasa:
Warszawa - Bratysława - Warszawa (Wizz Air z WDC, bez do zapłaty 168 PLN)
Bratysława - Tuzla - Bratysława (Wizz Air z WDC, bez do zapłaty 129 PLN)
Bagaż:
mały podręczny (42x32x25 cm)
Transport na miejscu:
http://www.centrotrans.com/prijevoz-putnika
http://www.transturist.ba/?g=stanica&m=27&s=red_voznje&n=Red_vo%C5%BDnje

loty
Warszawa - Bratysława  103 PLN
sprawdź
loty
Bratysława - Tuzla  86 PLN
sprawdź

Trasa / zrzuty ekranu

Comments

Obrazek użytkownika Kitek
Super podróż! Satysfakcja gwarantowana + niskie koszty dla 2 osób!!! W powyższych dniach odbylisly podróż do Bratysławy na Słowacji jak i do Tuzli w Bośni i Hercegowinie. Wycieczka bardzo fajna, Bratysława piękne miasto z wieloma zabytkami jak i długa i piękna starówka gdzie zobaczyć można wiele innowacyjnych i nowoczesnych rozwiązań dla turystów oraz wybrać się do Wiednia w Austrii jak i na Węgry gdyż Bratysława graniczy jako jedyna stolica na świecie z dwoma panstwami (kolejki podmiejskie jeżdżą z dworca - Bratysławska hlavna stanica) praktycznie co 10-15 minut !!! Koszt biletu ok. 5-7 euro. Dobra alternatywna jest wypożyczenie samochodu można to zrobić od razu na lotnisku w Bratysławie gdzie sam przewoźnik oferuje taka opcje - cena to ok. 25 euro cały pobyt!!! Czas na Bośnię!!! Kraj wielu kultur!!! Bośnia i Hercegowina czyli BiH :) W niej samej spotykali wiele narodowości żyjących ze sobą Bośniaków, Chorwatów jak i Serbów jako pozostałość po dlugowiecznej historii, o której można by było mówić godzinami!! Po wylądowaniu w Tuzli i kontroli celno-pszportowej udajemy się do wyjscia. Samo lotnisko w Tuzli jako największy port lotniczy w Bośni jest cały czas modernizowane i spełnia jak najbardziej standardy lotniska europejskiego. W przyszłości sam kraj aspirowal będzie do UE jak i NATO. Po wyjściu z terminala głównego można bezpośrednio udać się do Centrum miasta koszt TAXI to 5 KM dla dwóch osób. Jak również można wypożyczyć samochód na cały pobyt w Bośni za kwote 25 KM lub 15 euro. Z lotniska również odjeżdżają busy co 20-30 minut do Sarajewa koszt podróży do stolicy Bośni i Herecogiwny to 20 KM dla dwóch osob. Miasto Tuzla dosyć kameralne z ładna starówka jak i basenami termalnymi (polecam baseny warto). Stolica Bośni Sarajewo urzeka licznymi klimatycznymi miejscami gdzie można spocząć i porozmawiać o starych czasach między innymi Bośniacy często rozmawiają o wojnie, która to miała miejscowość dokładnie 20 lat temu - ślady po niej widoczne są do dzisiaj :(. Czas powrotu do kraju i wylot z lotniska w Tuzli do Bratysławy z stamtąd do Polski przebiegł bardzo szybko i bezstresowo. Jeszcze raz super wycieczka, polceam ja wszystkim!!! Aaa i pozdrawiam stewardessow ze Słowacji jak i Bośni wspaniałą i zagrana ekipa, która służy pomocą i rada w każdym monecie lotu!!!

Post new comment

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.