4 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika domi.nika
Offline
Ostatnio był(a): 1 tydz 5 dni temu
Dołączył: sobota, Październik 15, 2016 - 18:19
Wypłata waluty za granicą

Czy uważacie że to rozsądne wyjście, aby przed wyjazdem przewalutwać pieniądze przez Pluskantor.pl wypłacić na konto w EUR i za granicą wypłacić z bankomatu, aby nie wozić się z gotówką? Mnie osobiście wydaje się to bezpieczną, komfortową opcją. No i oszczędną, bo mają dobry kurs EUR.Z góry dziękuję za porady w tym temacie.

Obrazek użytkownika lecebochce.pl
Offline
Ostatnio był(a): 1 tydz 4 dni temu
Dołączył: sobota, Lipiec 9, 2016 - 14:14
Reklama, jak reklama... Ale

Reklama, jak reklama... Ale powiedz nam w takim razie jak z tego kantoru wypłacisz te euro z bankomatu? Trzeba mieć konto walutowe w banku z kartą... To może od razu lepiej założyć konto walutowe w banku z kartą? Najlepszą ofertę tego typu ma obecnie Alior. A druga opcja to Revolut, tu już w ogóle za wiele nie trzeba robić, chociaż fakt, że nie można wcześniej zakupić waluty, a wszystko dzieje się w czasie rzeczywistym (tyle, że po dobrych kursach).

Obrazek użytkownika kriss
Offline
Ostatnio był(a): 1 tydz 4 dni temu
Dołączył: czwartek, Maj 30, 2013 - 12:50
Karty z Aliora przerabiałem.

Karty z Aliora przerabiałem. Swego czasu były najlepszą opcją.

Obecnie bezapelacyjnie polecam Revolut. Testowalem w kilku krajach, nawet na Kubie :-) bez zarzutu. Aliora miałem rezerwowo, ale nie korzystałem bo dużo zachodu z zakupem waluty i aktualnie niespecjalne kursy. 

Revolut zadziałał jak należy. Aktualnie moja karta do podróży Nr 1 !

Adames (anonim)
Obrazek użytkownika Adames
Revolut jest ok ale nie w

Revolut jest ok ale nie w weekendy i wypłaty do max 200 euro na miesiac to mało. T mobile usługi bankowe-karty w euro lub w usd (jak inne waluty poza funtem) maja wypłaty z bankomatów za darmo-a wymienic można w jakimś kantorze walutowym.

Dodaj komentarz