Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
3 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
gość (anonim)
Obrazek użytkownika Fan
Wynajem samochodu w Maladze

Witam
Końcem kwietnia wybieram się na kilka dni do Malagi, chciałbym tam wynająć auto jednak wszystkie oferty jakie do tej pory znalazłem wymagają depozytu z karty kredytowej w wysokości min 1000 euro !
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć czy i jeśli tak, to gdzie mogę wynająć w Maladze auto gdzie depozyt będzie znacznie mniejszy ? Wynajmowałem auto w wielu miejscach w Europie i największy depozyt jaki ode mnie zażądano było 300 euro na Malcie.

Z góry dziękuję za pomoc
Marek

Jeśli umieściłem pytanie w nieodpowiednim miejscu na forum lub jeśli podobne pytanie już było proszę nie krzyczeć ;)

Fan (anonim)
Obrazek użytkownika Fan
zobacz marbelsol opcja

zobacz marbelsol opcja allinclusive.

Obrazek użytkownika retro1199
Offline
Ostatnio był(a): 4 h 25 sek temu
Dołączył: wtorek, Marzec 25, 2014 - 08:10
Zerknij też na wyszukiwarkę

Zerknij też na wyszukiwarkę ofert wynajmu na stronie Ryanair'a. Bardzo często mają super ceny w biurach nie wymagających tak dużych depozytów.

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.