Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
5 posts / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika janekk
Offline
Ostatnio był(a): 1 rok 2 tyg temu
Dołączył: czwartek, Wrzesień 22, 2016 - 11:29
Wakacje w Albanii

Polecacie wczasy w Albanii? Był ktoś z Was?

Obrazek użytkownika kfiaty
Offline
Ostatnio był(a): 1 tydz 1 dz temu
Dołączył: środa, Listopad 7, 2012 - 12:41
bylem w pazdzierniku. mimo iż

bylem w pazdzierniku. mimo iż pogoda była bardziej niż niesprzyjająca (cały czas praktycznie padało), to widoki wszystko zrekompensowały :) szczególnie na południe od Wlory. warto wynając na miejscu auto, bo czytalem, że transport publiczny trochę w albanii kuleje. my akurat wypozyczylismy w macedonii za bardzo śmieszne pieniądze (14 euro za dzień, skoda rapid 2014).

Obrazek użytkownika lucus
Offline
Ostatnio był(a): 8 mies 2 tyg temu
Dołączył: wtorek, Wrzesień 5, 2017 - 00:31
Ja zaiteresowałem się Albania

Ja zaiteresowałem się Albania, po tym jak miałem zajęcia o kulturze południowych bałkanów na studiach https://notatek.pl/poludniowe-balkany-i-naddunajski-tygiel-kulturowy (fajne notatki:) i w te wakacje postanowiłem zobaczyć na żywo, to co znałem z opowieści:) Z ręką na srcu - polecam ! 

nowus1 (anonim)
Obrazek użytkownika nowus1
Ja również polecam, ale nie

Ja również polecam, ale nie spodziewaj się standardów z Grecji czy Hiszpanii. Standardy nawet gorsze niż w Bułgarii. Tutaj masz przewodnik https://zielonamapa.pl/europa/albania/

wrst (anonim)
Obrazek użytkownika nowus1
Polecam Albanię  Zabytków

Polecam Albanię  Zabytków mają bardzo wiele, szczególnie z czasów starożytnych Mam wrazenie,że nie są rówież tak zniszczone jak to bywa w Grecji Kraj ten równiez nie jest tak zatłoczony turystycznie jak inne. Kurortom trochę brakuje do tych w Hiszpanii czy we Włoszech jednak wszystko bardzo fajnei sie rozwija. Ludzie przyjaźni.

Ogólnie całe Bałkany są ciekawe, na pierwszy raz polecam wybrac sie na wycieczke objazdową. Dzięki niej będziecie mogli zwiedzić cały ten region. I nie ograniczać się do jednego tylko kraju. Ciekawy program wycieczki ma w ofercie to biuro http://teambustravel.pl/?category_tour=balkany

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.