Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).

sprawdź ceny lotów:

Ukraine International Airlines - dwie nowe trasy - Kair i Delhi

Dwa nowe kierunki w siatce połączeń Ukraine International Airlines: Kair oraz Delhi. 

Począwszy od 6 kwietnia przyszłego roku ukraiński przewoźnik zaoferuje cztery loty w tygodniu z Kijowa Boryspol (KBP). Bilety już w sprzedaży. W taryfie "LOW COST" (podróż tylko z bagażem podręcznym i z bardzo dużym wyprzedzeniem) możemy je kupić za 414 PLN w obie strony. Patrz zrzut poniżej. Dokładając do tego przeloty z Warszawy do Kijowa tą samą linią za 142 PLN w obie strony wyjdzie nam 556 PLN. Naprawdę dobra cena ;)

Loty z Kijowa (KBP) do Delhi rozpoczną się 1 maja. Trasa będzie obsługiwana cztery razy w tygodniu. W systemie rezerwacyjnym przewoźnika nie ma jeszcze biletów na te rejsy. Czekamy zatem na dobre ceny z Warszawy czy Berlina via Kijów :)

 

Zdjęcie: Von Aero Icarus from Zürich, Switzerland - Ukraine International Airlines Boeing 737-800; UR-PSC@FRA;16.07.2011/609ca, CC BY-SA 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=26714612

Trasa / zrzuty ekranu

Post new comment