Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
4 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Joy
Obrazek użytkownika Joy
Offline
Ostatnio był(a): 1 tydz 12 h temu
Dołączył: piątek, Sierpień 23, 2013 - 12:48
Santiago-Buenos Aires listopad 2017

Cześć
pomiędzy 17. listopada a 7 grudnia 2017 planuje podróż do Ameryki Południowej. Chcę autostopem przejechać od Pacyfiku do Atlantyku. Zrobiłem rozpoznanie cenowe - ceny zaczynają się od 3,5 tyś. PLN. Czy ktoś Nas orientuje się o tańszej opcji dotarcia do Santiago/Buenos Aires w podanym terminie (+/- 3 dni). Jestem ze Szczecina i najlepszą opcją wylotu i powrotu są lotniska niemieckie, chociaż jestem otwarty na inne kraje

Michal P (anonim)
Obrazek użytkownika Michal P
Z Polski czy Niemiec raczej

Z Polski czy Niemiec raczej marne szanse na normalne bilety za mniej niż 3000 (chyba że liczysz na błędy taryfowe). Przyzwoite ceny z Berlina w podanych przez Ciebie datach mają Alitalia i Iberia troche ponad 3100 do Buenos i Santiago, albo KLM - 3500 za open jaw Berlin-Buenos, Santiago-Berlin. Czasem Air France potrafi też mieć niezłe ceny. Z Europy najtańsze na ten moment co znalazłem to Alitalie z Rzymu do Santiago za ok. 2500.

TrampRM (anonim)
Obrazek użytkownika Michal P
byłem kilka razy w Santiago i

byłem kilka razy w Santiago i Buenos, zawsze amerykańską Deltą ze Stuttgartu. Cena ok 500,- EUR, ale trzeba mieć wizę USA (przesiadka w Atlancie). Dla lotów listopad, grudzień sugeruję kupowac bilet po 15-m września, teraz jest za wcześnie na dobrą cenę.

Joy
Obrazek użytkownika Joy
Offline
Ostatnio był(a): 1 tydz 12 h temu
Dołączył: piątek, Sierpień 23, 2013 - 12:48
Cześć,

Cześć,

dziękuję za odpowiedzi i podpowiedzi. Poszukałem na niemieckim skyscannerze i znalazłemc open jaw'a o którym pisał Michał -  Berlin - Buenos Aires, Santiago - Berlin (via Rzym) za 2540,00 PLN. Terminy (20.11 - 11.12) wpisują się idealnie, krótki czas przesiadki w drodze powrotnej (2,4 h) i prawie 9 h tam. 

Jeszcze raz dzięki

 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.