Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
4 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika retro1199
Offline
Ostatnio był(a): 1 tydz 4 d temu
Dołączył: wtorek, Marzec 25, 2014 - 08:10
Nowa trasa autokarowa Ecolines z Wrocławia/Opola na Ukrainę

Ecolines uruchomi połączenia z Wrocławia i Opola do Lwowa, Kijowa i Winnicy.

Obrazek użytkownika macdik
Offline
Ostatnio był(a): 1 dz 20 h temu
Dołączył: piątek, Październik 5, 2012 - 17:10
Trasy dla sadomasochistów,

Trasy dla sadomasochistów, niewarte kompletnie uwagi. Nawet za psie pieniądze. Znajomy wracał ostatnio z Lwowa tym czymś i stał 7h na granicy. Lepiej pociągiem lub landryną. Odkąd dali Ukraińcom możliwość wjazdu do UE bez wiz to się zrobił syf.

Obrazek użytkownika Leszek.Warszawa
Offline
Ostatnio był(a): 12 h 23 min temu
Dołączył: czwartek, luty 6, 2014 - 05:07
Bez paniki. Pojedź, zobaczysz

Bez paniki. Pojedź, zobaczysz że będzie fajnie ;-) Jasne że można Landryną albo UIA (kupisz 10 miesięcy wcześniej będzie tanio), ale zapewniam że Ecolines jest spoko. Pociągiem jechałem tylko raz, ze Lwowa do Przemyśla. Celniczka ukraińska podeszła z fajnym małym pieskiem. Śliczny, kochany kundelek -powiedziałem i pogłaskałem go. Okazało się, że on jest do wyszukiwania narkotyków. Mój plecak jednak go nie zainteresował.. No cóż, nie miałem przy sobie nawet trawki... :-)

DW
Obrazek użytkownika DW
Offline
Ostatnio był(a): 8 h 58 min temu
Dołączył: czwartek, luty 21, 2013 - 19:00
Pociąg ma rozkład jazdy,

Pociąg ma rozkład jazdy, którego mniej więcej musi się trzymać. A autobus jeździ jak chce. Teraz rzeczywiście na przejściach samochodowych są straszne kolejki. Więc nie doradzałbym podróży autobusem. Natomiast bilet np. z Wrocławia do Lwowa na ten miesiąc można kupić "od ręki" do 300 zł RT. Z wyprzedzeniem 1-2 miesięcznym do 100 zł. Lot trwa nieco ponad godzinkę... :-))

Dodaj komentarz