Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
4 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
Obrazek użytkownika Pablito
Offline
Ostatnio był(a): 3 mies 1 tydz temu
Dołączył: wtorek, Listopad 27, 2012 - 20:23
Lot przez Ukrainę bez paszportu

Hej!

Zastanawiam się, czy osoba, która nie ma paszportu, będzie mogła lecieć tylko z dowodem do Tbilisi z przesiadką w Kijowie, czy do tego potrzebny jest paszport jednak?

Proszę o odpowiedź.

Pzdr!
Pablo

Obrazek użytkownika retro1199
Offline
Ostatnio był(a): 26 min 44 sek temu
Dołączył: wtorek, Marzec 25, 2014 - 08:10
Najprawdopodobniej taka osoba

Najprawdopodobniej taka osoba mogłaby być nie wpuszczona na pokład samolotu już w Polsce. Ale być może są tu jacyś pracownicy linii lub służb granicznych i odpowiedzą Ci na 100%.

Obrazek użytkownika Buczas
Offline
Ostatnio był(a): 13 h 17 min temu
Dołączył: czwartek, Kwiecień 4, 2013 - 07:32
Wg mnie zostanie się

Wg mnie zostanie się zatrzymanym u nas na kontroli granicznej. Nie ryzykowałbym tym bardziej wybierać się bez paszportu na Ukrainę, tam nawet przy locie transferowym sprawdzają ponownie paszporty i bilety.

Obrazek użytkownika Pablito
Offline
Ostatnio był(a): 3 mies 1 tydz temu
Dołączył: wtorek, Listopad 27, 2012 - 20:23
Dzięki za odp! Tak

Dzięki za odp! Tak przypuszczalem, lepiej nie ryzykować, zwłaszcza że mamy z PL bezpośrednie loty do Gruzji (choć są droższe, niż te przesiadkowe). 

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.