Komunikat o błędzie

  • User warning: The following module is missing from the file system: mmenu. For information about how to fix this, see the documentation page. in _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (line 1143 of /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
  • User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
1 wpis / 0 nowych
Obrazek użytkownika Anonim
Offline
Ostatnio był(a): 10 mies 2 tyg temu
Dołączył: niedziela, Czerwiec 29, 2014 - 15:06
Kenia, Seszele i RPA z Warszawy za 3170 PLN RT

W tej opcji pięć dni w Mombasie, Następnie przelot do Mahe na Seszelach z przesiadką w Nairobi (opcja multicity). Po tygodniu powrót do Nairobi, gdzie mamy przesiadkę do Johannesburga. Powrót liniami Emirates z przesiadką w Dubaju. Przeloty czarterem Rainbow Tours, oraz liniami Kenya Airways i Emirates. Bagaż podręczny i nadawany na całej trasie. Długość pobytu w każdym z miejsc można modyfikować. Bilety na momondo.it/Airfinder lub kayak it/edreams.it, expedia.it (dochodzi do momentu płatności). Mapa przelotów: http://www.gcmap.com/mapui?P=WAW-HRG-MBA-NBO-SEZ-NBO-JNB-DXB-WAW ,
Warszawa - Mombasa: http://biletyczarterowe.r.pl/Wyszukiwanie?&miastaWylotuZ=[%22WAW%22]&mia... .
Mombasa - Mahe - Johannesburg; https://www.kayak.it/flights/MBA-SEZ/2016-04-07/SEZ-JNB/2016-04-14 .
Johannesburg - Warszawa:
https://www.kayak.it/flights/JNB,nearby-WAW,nearby/2016-04-21 .

Dodaj komentarz

CAPTCHA
To pytanie sprawdza czy jesteś człowiekiem, a nie web-robotem i zapobiega wysyłaniu spamu.