Komunikat o błędzie

User warning: The following module is missing from the file system: loter. For information about how to fix this, see the documentation page. w _drupal_trigger_error_with_delayed_logging() (linia 1143 z /home/admin/domains/loter.pl/public_html/includes/bootstrap.inc).
2 wpisów / 0 nowych
Ostatni wpis
gość (anonim)
Obrazek użytkownika gość
10 Grudnia przeprawa z Eilatu do Petry

Cześć. Jeśli ktoś wykupił ryaneira w promocji do Eilatu na ten dzien i chce jechac do Jordanii jak my zapraszamy na taxi car pooling. My docelowo Petra ale przez Aquaba. 2 dziewczyny plan dojscie od eilot kibbutz piesze do granicy przed godz 8 w pon. i taxi od strony Jordanskiej do Aquaby plus bus Wadi Musa i znowu taxi do malej petry. Ponoc da sie ominac bilet wstepu od tej strony. Magda

Obrazek użytkownika kkeczyy
Offline
Ostatnio był(a): 4 tyg 1 h temu
Dołączył: poniedziałek, Grudzień 4, 2017 - 11:20
I jak macie zorganizowany

I jak macie zorganizowany wyjazd do Petry? Lece własnie w 4 osoby pod koniec stycznia. Z tego co widziałem najtaniej z lotniska do eliatu shuttle busem za 8$/osoba. Następnie dojścia na piechotę do granicy 6km albo taxi 15 dolarów. Za granicą dojazd do Petry taxi w jedną strone około 55$. Masz może jakies inne informacje? jakiś lokalny transport (busy?)

Dodaj komentarz